BU OYUNU TRABZONLULAR BOZACAK

  • Haberin Tarihi : 6.4.2015
  • Haberin Okunma : 922
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
BU OYUNU TRABZONLULAR BOZACAK

Eski belediye başkanı ve milletvekili, AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Asım Aykan, Fenerbahçe’ye Rize dönüşü yapılan saldırının provokasyon olduğunu kaydetti.

Eski belediye başkanı ve milletvekili,  AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Asım Aykan, Fenerbahçe’ye Rize dönüşü yapılan saldırının provokasyon olduğunu kaydetti.  

 
Aykan, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:
 
“Maç Rize’de oynandı, olay ise Trabzon’da gerçekleşti. Seçim yaklaşmış. Saldırı sonuç verse olacak faciayı bir düşünün. Bana tam bir profesyonel eylem gibi geliyor. Hükümet bütün gücüyle işin üstündedir. Olayı Trabzonluya mal etme planın bir parçası. Bu oyunu yine Trabzonlular bozacaktır. Hakkımızı talep ederken provokasyona gelmeyeceğiz. Bizim talebimiz üzerinden kimse oyun kurmaya çalışmasın.
 
Trabzonlu nerede ne yapacağını çok iyi bilir. Kendine zarar verir ama ülkesine asla!” Aykan sözlerine şöyle devam etti: “Valimizin verdiği son bilgiye göre olayda silah kullanılma ihtimali mevcuttur. Konu bütün yönleriyle araştırılmaktadır.Saldırıyı şiddetle kınıyorum.Konu tam anlamıyla aydınlatılmadan Trabzon insanına mal edilmemelidir. Silahlı saldırı gerçekleşmişse seçim öncesi bir büyük provakasyonun parçası olup olmadığı bütün yönleriyle araştırılmalıdır.Fenerbahçe kafilesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Şehrimizde böyle bir saldırının gerçekleşmesinden dolayı çok üzgünüm.Bütün Trabzon’da üzgündür.